Najnowsze artykuły

Perfumy cytrusowe

Cytrusowe perfumy to bez wątpienia wyjątkowa propozycja dla pań gustujących w zapachach orzeźwiających. Utarło się przekonanie, że tego rodzaju...

Czytaj Więcej
Perfumy gourmand
7 kwietnia 2023
Perfumy fougere
24 marca 2023
Perfumy świeże
8 marca 2023

Damskie perfumy z feromonami

Wyobraź sobie, że gdziekolwiek wejdziesz, mężczyźni nie mogą oderwać od Ciebie wzroku i nie potrafią oprzeć się Twojemu zniewalającemu urokowi, choć sami nie wiedzą, dlaczego tak na nich działasz. Tak właśnie działać mają damskie perfumy z feromonami.


Perfumy z feromonami to stosunkowo nowy produkt na rynku perfum, choć śmiało można je nazwać świętym graalem perfumiarstwa – od dawna szukano sposobu na stworzenie uwodzicielskich kompozycji, które wpływałyby na płeć przeciwną. Receptą na taki efekt mają być właśnie feromony.


Feromony: co to?

Feromony to związki chemiczne, które mają wyjątkowo magnetyczny wpływ na płeć przeciwną. Są one naturalnie wytwarzane przez nasz organizm, choć oczywiście nie potrafimy ich świadomie wyczuć. Feromony mogą być zawarte na przykład w pocie, wydziela je też skóra kobiety, która właśnie ma dni płodne – to ewolucyjna strategia, która miała zapewnić skuteczne rozmnażanie się naszego gatunku. Jest to mechanizm powszechny wśród zwierząt, jednak w przypadku człowieka nie wiemy, ile i jakie dokładnie feromony wytwarzamy – badania wciąż trwają.
Wiadomo jednak, że feromony, czyli substancje działające na płeć przeciwną można stworzyć w warunkach laboratoryjnych. I to właśnie tak stworzone substancje chemiczne tworzą damskie perfumy z feromonami. 


Perfumy z feromonami damskie

Perfumy damskie z feromonami budzą bardzo duże zainteresowanie wśród pań. Nic w tym dziwnego – wiele kobiet pragnie mieć moc uwodzenia i magnetycznego wpływu na mężczyzn. Czym są damskie perfumy z feromonami? Na pozór to zupełnie zwyczajne perfumy – kompozycje zapachowe bardzo kobiece, najczęściej kwiatowe lub lekko orientalne, o ciepłych, przyciągających nutach. Same feromony nie są wyczuwalne w nich na poziomie świadomym – nie potrafimy powiedzieć, po rozpyleniu perfum – o, teraz wyraźnie czuję feromony. Jednak to, że ich nie czujemy jako konkretnego zapachu nie oznacza, że perfumy z feromonami damskie oraz męskie nie działają na płeć przeciwną. To proces, który dzieje się poza świadomością. Jeśli kobieta używa damskich perfum z feromonami, mężczyzna nie wie, dlaczego właśnie ona wydaje mu się tak interesująca, ale z pewnością nie przejdzie obok niej obojętnie. 


Perfumy z feromonami damskie: opinie

Opinie na temat damskich perfum z feromonami są bardzo pozytywne. Panie, które korzystają z tego rodzaju kompozycji podkreślają, że przede wszystkim są one bardzo interesujące jako zapachy. Już sama kompozycja sprawia, że czują się uwodzicielskie, pewne siebie i kobiece, a to dodatkowo wzmacnia efekt feromonów i działa na pleć przeciwną. Wiadomo, że dobrze dobrane perfumy mają niebagatelne znaczenie dla tego, jak się czujemy i jak jesteśmy odbierani przez innych. Jeśli chodzi o samo działanie feromonów, to wiele kobiet, które mają perfumy z feromonami damskie zauważa, że męskie zainteresowane ich osobą zwiększa się. Co ważne, działa to zarówno w sytuacjach randki i flirtu, ale też sprawdza się jako sposób na ożywienie już istniejącego związku, w który wkradło się nieco monotonii. Perfumy z feromonami sprawią, że w związku znów pojawi się płomień pożądania, a partner spojrzy na kobietę w zupełnie nowy sposób, tak, jak na samym początku ich relacji. Dzięki tej różnorodności każda kobieta bez względu na swoją sytuację może przetestować perfumy damskie z feromonami i sprawdzić, jaka jest moc tych substancji chemicznych.